fbpx

nove logo2

Klíčová řešení můžete najít pro všechny oblasti své firmy: provoz, procesy, marketing, prodej, výběr lidí, management postupy, distribuci... Hledání a používání klíčových řešení je nikdy nekončící proces a tento postup jako jediný zaručuje, že Vaše tržby mohou stále skokově růst. Tam kde konkurence roste o 5 %, Vy můžete růst o procent 50!

key2Musíte být neustále ve střehu, abyste našli nové a lepší způsoby, jak něco dělat, abyste výrazně zlepšili Vašeho obchodní výsledky tím, že zúročíte to, co ostatní vidí jako limity. Mějte oči v pohotovosti, mysl otevřenou a staňte se hledači klíčových řešení – zaměřujte se na příležitosti v každé situaci. Klíčové řešení jsou nové, neotřelé cesty, jak něco ve vašem oboru podnikání dělat. „Nové“ neznamená nové pro celý svět, nýbrž „nové“ pro váš obor, vaše odvětví, trh, konkurenci, klienty. Použít staré věci novým způsobem = klíčové řešení. Použít staré věci v nové kombinaci = klíčové řešení. Použít nové věci na novém trhu, nebo staré věci na starém trhu = klíčové řešení.

ZAMĚŘUJTE SE NA PŘÍLEŽITOSTI, DÁVEJTE LIDEM NĚCO, CO NIKDE JINDE NENAJDOU. NĚCO, CO POTŘEBUJÍ A NIKDO JINÝ JIM TO NEDÁVÁ. TO JE KLÍČOVÉ ŘEŠENÍ!!!

Př. Domino Pizza – zrenovovali nespolehlivý systém donášky pizzy do domu a staly se díky klíčovému řešení miliardovým podnikem. Banky nabídly prodejcům leasing pro auta a způsobili nárůst prodeje aut (a sobě vyšší tržby). Developeři použili nákupních středisek, aby tam multiplikovali účinek reklamy – za minimální čas, pravidelně, oslovují dav potenciálních klientů.

feedback

NEPODDÁVEJTE SE POCITU, ŽE NIC NEVYMYSLÍTE! PRŮZKUM UKÁZAL, ŽE ZE 61 SKVĚLÝCH, NOVÁTORSKÝCH MYŠLENEK, KTERÉ MAJÍ POVAHU MULTIPLIKACE TRŽEB, POCHÁZÍ POUZE 16% Z VELKÝCH FIREM!!! KDO V DNEŠNÍ DOBĚ BUDE NACHÁZET NEOTŘELÁ, INOVATIVNÍ, KLÍČOVÁ ŘEŠENÍ, TEN BUDE MÍT MNOHO KLIENTŮ A VYSOKÉ TRŽBY. STOJÍ TO ZA NÁMAHU! Dle statistik tedy celých 84 % inovátorských řešení a nových nápadů leží "na poli" malých a středních firem. Nejste jednou z nich? Měli byste být, pokud chcete v dnešním světě obchodní konkurence přežít.

Zůstaňte ve spojení

Pokud máte nějaký dotaz, chcete si popovídat,      

dát si se mnou šálek dobré kávy,

tak se neváhejte na mne obrátit.

Rád se Vám budu věnovat.

                          button-kontaktujte-mne                                button-facebook linkedin 

 

 Copyright © 2018 - 2019 / Všechna práva vyhrazena                                                       Ochrana osobních údajů                                                  Prodej firem