fbpx

nove logo2

jsem jiri jemelka

Jsem:

  • Zapálený člověk do své práce
  • Podnikatel a specialista na růst a rozvoj firem
  • Interim manažer, mentor, lektor, kouč v oblastech managementu, prodeje, marketingu a financí
  • Zakladatel společnosti J.I.P. pro firmy s.r.o., která formou vlastních interim manažerů řídí v současnosti  35-40  malých a středně velkých firem napříč celou ČR
  • Jednatel společnosti J.I.P. networking s.r.o.
  • Předseda neziskové organizace KOMPAS křesťansý podnikatel, z.s.
  • Odborník na řízení firem, prodeje a leadershipu
  • Expert na koučování a formování podnikatelů, manažerů a obchodníků
  • Odborník na podnikatelské problémy a výzvy
  • Ale především manžel a otec, https://www.youtube.com/watch?v=htgPh3DalmM

 

Jsem absolventem VŠB-TU Ostrava, oboru Management a Ekonomika 2004 a dálkově jsem studoval na Impac University, USA, Florida 2005, studijní obor: Operations Organization. V roce 2015 jsem absolvoval MBA vzdělání.

Již více než 15 let pomáhám menším i větším společnostem s vedením, obchodem a marketingem jejich podniku. Společnými silami zajišťujeme rozvoj, revitalizaci a restrukturalizaci firmy, vzděláváme manažery i pracovníky či obchodníky. V roce 2017 byla úspěšnost našich projektů přes 80 %. V roce 2011 jsem se rozhodl, že se chci podělit o své zážitky a zkušenosti s každým, kdo bude mít o ně zájem. Založil jsem web www.btci.cz A v roce 2013 vyšla kniha zaměřená na obchodování s názvem Prodej, dřina nebo hra (k dostání na grada.cz). Pokud by se našel někdo, komu by má kniha nestačila nebo má zájem mne a mou práci lépe poznat, tak je pro Vás  určen blog, který na www.btci.cz píši. Tento blog jsem založil jako svou sebereflexi a seberealizaci.

Pokud zde nenajdete to, co očekáváte a potřebujete, neváhejte se na mne obrátit. Můžeme si zajít na kafe a popovídat si o Vašem konkrétním problému. Denně se setkávám s podnikateli, kteří řeší složité otázky v oblasti provozu svého podnikání, oblast personalistiky, financí i marketingové strategie. Mé rady pomohli již desítkám klientů ke zvýšení tržeb a čistého zisku. Garantuji Vám informace, které jsou o reálných situacích, reálném světě, okamžité aplikaci a opravdu fungují. Zaměřuji se hlavně na praktické rady, které Vám přinesou výsledek.

 

 

KONTAKT

Zajímá vás moje životní cesta, více informací o tom, jak jsem se dostal tam, kde jsem?

pokračujte na článek

 

 

Zůstaňte ve spojení

Pokud máte nějaký dotaz, chcete si popovídat,      

dát si se mnou šálek dobré kávy,

tak se neváhejte na mne obrátit.

Rád se Vám budu věnovat.

                          button-kontaktujte-mne                                button-facebook linkedin 

 

 Copyright © 2018 - 2019 / Všechna práva vyhrazena                                                       Ochrana osobních údajů                                                  Prodej firem