fbpx

nove logo2

Jak dlouho trvá proměna paralyzované společnosti na hladce fungující organismus? Jaká je naše zkušenost s nejrychlejší a naopak nejzdlouhavější transformací?

improve company quality P9Z9QCD

 Nepracujeme ve „sterilním“ laboratorním prostředí. Je mnoho faktorů, které ve finále ovlivňují to, jak bude projekt úspěšný, potažmo rychlý. Naše průměrná zkušenost s urychlováním pozitivních změn u firem, které jsou v problémech, je zhruba 1 rok. Žádoucí změny v oblasti ať už firemní kultury, zefektivnění procesů, zvýšení odbytu, zlepšení finančního řízení firmy atd., se v dílčí podobě začínají často dostavovat již po druhém či třetím měsíci spolupráce. Trvalé změny ale chtějí čas. Pod půl roku se v realizaci pozitivních výsledků nedostaneme. A nejzdlouhavější transformace? Zkušenost nám ukazuje, že  je tam, kde musíte velmi těžko doslova až zápolit se zaměstnanci, aby změnili své myšlení a přístup k práci a k samotné firmě. Někdy je proto třeba udělat personální audit. Pokud je velká část zaměstnanců firmy ve stavu apatie nebo pouze jen nedůvěry, špatných zkušeností, pak celý proces často trvá i dva, tři roky. Nezřídka pak musí postupně docházet k obměně personálu, protože z předchozích let účinkování v dané firmě jsou některé škody na duši zaměstnance nezvratné a nelze je vyřešit jinak než rozloučením. A rozloučit se postupně s větším počtem zaměstnanců a postupně najít a zapracovat nové, chce čas. 

Zůstaňte ve spojení

Pokud máte nějaký dotaz, chcete si popovídat,      

dát si se mnou šálek dobré kávy,

tak se neváhejte na mne obrátit.

Rád se Vám budu věnovat.

                          button-kontaktujte-mne                                button-facebook linkedin 

 

 Copyright © 2018 - 2019 / Všechna práva vyhrazena                                                       Ochrana osobních údajů                                                  Prodej firem