fbpx

nove logo2

 Než se rozhodnete pro případné podnikatelské poradenství, dobře si ujasněte několik faktů:

  1. co chci podnikatelským poradenství dosáhnout?
  2. co tedy očekávám od člověka, který poradenství pro podnikatele poskytuje?
  3. jakou má historii (kvalifikace, praxe, výsledky z předchozích projektů) osoba, která mi poradenství pro podnikatele poskytne?
  4. jaké výsledky a garanci těchto výsledků mi při podnikatelském poradenství může daný konzultant zaručit?

pomocMinimálně tyto čtyři otázky byste si měl(a) položit, než se pustíte s nějakou poradenskou firmou či konzultantem do spolupráce. Jak již bylo totiž výše řečeno, poradenství pro podnikatele je dnes zkrátka "in"; a tento fakt láká do oboru spoustu osob (lidí) i firem. A stejně jako všude jinde, najdete i v tomto oboru spoustu dobrých a schopných i zlých a neschopných lidí - lidí, kteří to myslí dobře i špatně, lidí, kteří jsou špičky (profesionálové) i takoví, kteří co do výsledků podnikatelského poradenství za moc nestojí. Osobně vím o jednom případu, kdy jeden člověk sám podnikal, zanechal po sobě 8 miliónu Kč dluhu, trvalý pobyt má na městském úřadě a přesto si založil poradenskou firmu a radí druhým podnikatelům, jak podnikat. To mi přijde naprosto absurdní, přesto jak se zdá, hodně podnikatelů dá na takovýto typ lidí. Pokud vám chce někdo radit, ať už v oblasti financí, v oblasti podnikání či v oblasti čehokoliv jiného, měli byste se dobře podívat na to, jaké on sám má výsledky v dané oblasti.

V případě Vašeho zájmu o moje služby Vám pomůžu zformulovat odpověď na první dvě výše uvedené otázky a předložím konkrétní fakta, výsledky, důkazy a garance v odpovědích na zbylé dvě výše uvedené otázky. V oboru poradenství pro podnikatele se pohybuji téměř 10 let, výsledky projektů hovoří sami za sebe a svou kvalifikaci se snažím stále zvyšovat (v této chvíli např. také profesním manažerským vzděláváním - Master of Business Administration, MBA).

Níže najdete několik zajímavých tipů z knihy Úspěch (Thoughts on Success) – soubor citátů - vydáno časopisem Forbes...

Zůstaňte ve spojení

Pokud máte nějaký dotaz, chcete si popovídat,      

dát si se mnou šálek dobré kávy,

tak se neváhejte na mne obrátit.

Rád se Vám budu věnovat.

                          button-kontaktujte-mne                                button-facebook linkedin 

 

 Copyright © 2018 - 2019 / Všechna práva vyhrazena                                                       Ochrana osobních údajů                                                  Prodej firem