fbpx

nove logo2

Jaké jsou aktuální světové trendy v oblasti vedení firem pro efektivní chod, spokojenost zaměstnanců nebo inovativní myšlení, které může zajistit rozhodující konkurenční výhodu?

young business people on meeting with team leader PMMJUUZ

V dnešní době je velmi moderní např. trend tzv. svobody v práci, kdy se přenechává obrovská míra volnosti, ale i zodpovědnosti za řízení firmy v rukou samotných zaměstnanců. Vychází to mimo jiné z faktu, že v minulosti byla práce vždy nejen důležitým zdrojem obživy, ale dávala také hlubší smysl celému životu člověka a přinášela užitek  druhým. Dnes se mnohdy práce i samo podnikání stává pouze honbou za vyděláváním peněz, postrádá jak hlubší smysl, tak i vědomí užitku pro druhé. A zdá se, že tento fakt je dnes pro stále větší množství lidí překonaný. Stává se nedostatečným důvodem pro to, aby chodili do práce jako „roboti“ bez smyslu, pouze kvůli penězům. Šikovní podnikatelé si toho všímají a dokáží tento trend nespokojenosti využít. Dávají více prostoru lidem tak, aby  byli nejen spokojení v práci, ale aby vnímali  více harmonie ve spojení práce a životní hodnoty.

Zajistíme outsourcing marketing.

Zůstaňte ve spojení

Pokud máte nějaký dotaz, chcete si popovídat,      

dát si se mnou šálek dobré kávy,

tak se neváhejte na mne obrátit.

Rád se Vám budu věnovat.

                          button-kontaktujte-mne                                button-facebook linkedin 

 

 Copyright © 2018 - 2019 / Všechna práva vyhrazena                                                       Ochrana osobních údajů                                                  Prodej firem