nove logo2

bez terminu

gph

Hodnocení tréninku od společnosti J.I.P. pro firmy s.r.o., vedeného panem Ing. Bc. Jiřím Jemelkou Trénink proběhl 20. 6. 2013 v Lipníku nad Bečvou. Na základě sdělených požadavků a představ byl vypracován a dohodnut „na míru“ plán a cíl tréninku nazvaného „Manažerské dovednosti v praxi“.

Obsahem tréninku a konzultace byla osobnostní SWOT analýza a z toho vyplývající kroky v průběhu jednodenní formace. Jako stěžejní body byly dohodnuty zásady vedení a řízení týmu (podstatné rozdíly a důsledky vyplývající z principu vedení vs. řízení); dále pak plánování, organizování a delegování; přesvědčivá komunikace manažera.

Od začátku bylo jednání s panem Jemelkou příjemné, přímé a otevřené, což mimo jiné potvrzuje, že to co předává i osobně a přirozeně využívá.

Velmi oceňuji především flexibilitu a okamžité efektivní reakce na zjištěné potřeby v průběhu samotného tréninku.

"Je vidět, že pan Jemelka svou práci dělá s láskou a nasazením a já mu přeji na jeho cestě mnoho úspěchů pracovních i životních."

Mgr. Bc. David Borecký
manažer obchodu ČR

ORIGINÁL REFERENCE KE STAŽENÍ ZDE

Zůstaňte ve spojení

Pokud máte nějaký dotaz, chcete si popovídat,      

dát si se mnou šálek dobré kávy,

tak se neváhejte na mne obrátit.

Rád se Vám budu věnovat.

                          button-kontaktujte-mne                                button-facebook linkedin 

 

 Copyright © 2018 - 2019 / Všechna práva vyhrazena                                                       Ochrana osobních údajů