fbpx

nove logo2

Tomu, kdo za dobré odplácí zlým, zlo se nehne z domu. (Přísloví 17,13)

Setkávám se s lidmi, mnou nevyjímaje, kteří se snaží hledat příčiny věcí. Aneb dle zákona kauzality "příčina - následek" se snaží vypátrat, proč se zrovna jim děje to, co se jim děje a jak dění ovlivnit. Známé pravidlo neurolingvistického programování říká, že: "Člověk, který se snaží dosáhnout jiných výsledků, ale dělá stále totéž, nemůže očekávat jiné výsledky."

dobro

Ať už v podnikání či v osobním životě, pokud člověk chce najít ty jemné nuance, které mohou být příčinami určitých událostí, které chce změnit, měl by se zaměřit na tuto pravdu: "Tomu, kdo za dobré odplácí zlým, zlo se nehne z domu." Projděte si všechny své reakce v rámci Vašich vztahů, zejména ty pravidelně se opakující, a zeptejte se, zda-li náhodou nekřivdíte některému ze svých bližních. Snažte se to napravit. A zjistíte, že získáte minimálně mnohem větší klid v srdci. Oplácejte vždy jen dobrem!

Zůstaňte ve spojení

Pokud máte nějaký dotaz, chcete si popovídat,      

dát si se mnou šálek dobré kávy,

tak se neváhejte na mne obrátit.

Rád se Vám budu věnovat.

                          button-kontaktujte-mne                                button-facebook linkedin 

 

 Copyright © 2018 - 2019 / Všechna práva vyhrazena                                                       Ochrana osobních údajů                                                  Prodej firem