fbpx

nove logo2

Minulý týden jsem se naučil zase něco víc o porozumění. Taky jsem více pochopil, co to znamená být v klidu, nechat být vše, co se děje, ok.

trpělivost

Trpělivě to, co se děje, vnímat. Uvědomuji si, že když budu vědomě chtít, a já chci, může být život jedna velká radost. Radost, díky „bytí v klidu“ za každé situace. Úžasná myšlenka – dělat cokoliv v životě, úplně všecičko, v naprostém klidu. Před pár dny jsem si přečetl pro mě velmi hodnotnou myšlenku: „Mít klid, být v klidu a odpočívat v klidu lze jen v přítomném okamžiku.“  To znamená nelétat v mysli do minulosti či do budoucnosti. Mám přání, abych jednou byl ve všech situacích klidný, ve smyslu pokojný, mírný. V jakékoliv situaci, při jakékoliv činnosti. Mám přání objevit trvalý vnitřní klid a mír. Kéž by se mi to povedlo. Je to smělá myšlenka zejména proto, že v sobě cítím mnoho neklidu. Uvědomuji si, že nemůžu mít kontrolu nad všemi situacemi. Ale můžu mít vždy kontrolu nad sebou, být vyrovnaný a přemýšlet.

Zůstaňte ve spojení

Pokud máte nějaký dotaz, chcete si popovídat,      

dát si se mnou šálek dobré kávy,

tak se neváhejte na mne obrátit.

Rád se Vám budu věnovat.

                          button-kontaktujte-mne                                button-facebook linkedin 

 

 Copyright © 2018 - 2019 / Všechna práva vyhrazena                                                       Ochrana osobních údajů                                                  Prodej firem