fbpx

nove logo2

Odhaluj zákony života.
Zákonem života je pravdomluvnost - slovo zavazuje.
Zákonem života je spolehlivost - pokud řeknete, že určitý výrobek bude připraven v úterý odpoledne, bude připraven v úterý odpoledne.
Zákonem života je poctivost.

list
Zákonem života je vytrvalost – ve všem, co děláme, se objevují problémy, které je třeba řešit. Ten, kdo se vzdává nebo uchyluje k úkolům snadnějším, úspěchu nedosáhne.
Zákonem života je nadšení – abys dosáhl úspěchu, musíš do úkolu vložit celé srdce.
Zákonem života je činorodost – úspěšní lidé mají mnoho energie, nejsou líní, netráví mnoho času zbytečnostmi, neustále zkouší nové věci, experimentují, hledají levnější metody výroby nebo nové způsoby, jak zlepšit kvalitu produktů.
Zákonem života je pokora - vědomí vlastní nedokonalosti – úspěšný člověk se díky pokornému postoji k životu učí od všech, těží z vědomostí každého člověka a s vděčností přijímá…
Zákonem života je přinášet ostatním lidem radost – nemůžeme  potěšit všechny, ale budeš výkonnější a úspěšnější, když se o to alespoň pokusíš. Dělej radost kolegům, klientům i zákazníkům. Tato myšlenka má ve světě obchodu významný a pozitivní vliv.
Zákonem života je štědrost – úspěšní lidé dávají, dávají stále víc a jejich štědrost se jim plnou měrou vrací. Sleduj vysoce postavené obchodníky – jsou to ti, kteří dávají více, než se od nich očekává. Na oplátku přijímají odměny, přitahují zákazníky…
Zákonem života je učit se od ostatních – pozoruj a od každého se uč, které věci vedou k úspěchu, štěstí a které nikoliv. Nauč se, co následovat a čeho se vyvarovat. Nauč se moudrosti od mnoha lidí.
Zákonem života je radost – úspěšný člověk vyzařuje téměř viditelnou energii. Úspěšní jsou šťastní, protože mohou sloužit.

 

Zůstaňte ve spojení

Pokud máte nějaký dotaz, chcete si popovídat,      

dát si se mnou šálek dobré kávy,

tak se neváhejte na mne obrátit.

Rád se Vám budu věnovat.

                          button-kontaktujte-mne                                button-facebook linkedin 

 

 Copyright © 2018 - 2019 / Všechna práva vyhrazena                                                       Ochrana osobních údajů                                                  Prodej firem