fbpx

nove logo2

Když je něco "in", znamená to, že to "frčí" a to zase znamená jednoduchý důsledek pro obchod - tady nejspíš budou točit peníze. V případě manažerského poradenství peníze ne malé.

Než se tedy rozhodnete pro jakoukoliv formu manažerského poradenství, dobře si ujasněte několik faktů:

  1. manažerco chci manažerským poradenství dosáhnout?
  2. co tedy očekávám od člověka, který manažerské poradenství poskytuje?
  3. jakou má historii (kvalifikace, praxe, výsledky z předchozích projektů) osoba, která mi manažerské poradenství poskytne?
  4. jaké výsledky a garanci těchto výsledků mi při manažerském poradenství může daný konzultant zaručit?

Minimálně tyto čtyři otázky byste si měl(a) položit, než se pustíte s nějakou poradenskou firmou či konzultantem do spolupráce. Jak již bylo totiž výše řečeno, manažerské poradenství je dnes zkrátka "in"; a tento fakt láká do oboru spoustu osob (lidí). A stejně jako všude jinde, najdete i v tomto oboru spoustu dobrých i zlých lidí - lidí, kteří to myslí dobře i špatně, lidí, kteří jsou špičky (profesionálové) i takoví, kteří co do výsledků manažerského poradenství za moc nestojí.

V případě Vašeho zájmu o moje služby Vám pomůžu zformulovat odpověď na první dvě otázky a předložím konkrétní fakta, výsledky, důkazy a garance v odpovědích na zbylé dvě otázky. V oboru manažerského poradenství se pohybuji téměř 10 let, výsledky projektů hovoří sami za sebe a svou kvalifikaci se snažím stále zvyšovat (v této chvíli např. také profesním manažerským vzděláváním - Master of Business Administration, MBA).

Zde na mém blogu naleznete několik tipů, které Vám pomohou lépe se zorientovat ve spleti manažerských rozhodování - berte je jako manažerské poradenství "virtuální formou"...

Zůstaňte ve spojení

Pokud máte nějaký dotaz, chcete si popovídat,      

dát si se mnou šálek dobré kávy,

tak se neváhejte na mne obrátit.

Rád se Vám budu věnovat.

                          button-kontaktujte-mne                                button-facebook linkedin 

 

 Copyright © 2018 - 2019 / Všechna práva vyhrazena                                                       Ochrana osobních údajů                                                  Prodej firem