fbpx

nove logo2

Mít silný účel, smysl práce, je jako mít v zásobě stále dostatek benzínu do motoru

Většina lidí pracuje pro peníze a to je důvod, proč nakonec nemají dobré výsledky, ale jen průměrné. Proč děláte svou práci vy? Pokud pro peníze, zastaví Vás zklamání, překážky, neúspěch. Mít silný účel, smysl práce, je jako mít v zásobě stále dostatek benzínu do motoru.


Smysluplný účel Vás motivuje, abyste v sobě i po naprostém fiasku našli zbytky sil a s novou energií se znovu pustili do práce. Lidé s výsledky zažili mnoho proher, ale vždy se znovu zvedli a šli dál, protože svou práci dělali pro něco hlubšího, než pro peníze. Dělali a dělají ji, protože v ní našli smysl, ví, proč ji dělají.

změň směr


Někdo proto, že ho zajímá daný obor a má pro něj nadání. Někdo práci dělá proto, že chce být prospěšný druhým. Jiný zas proto, že chce uživit svou rodinu nebo přispívat na dobročinné účely. Jaký je Váš účel, proč děláte svou práci?

Napište si ho a dejte si ho na pracoviště na oči, ať víte, proč děláte to, co děláte. Praxe ukazuje, že lidé s výsledky, kteří nevnímají úspěch jednostranně (pouze peníze), mají tento účel: svou prací sloužit druhým, být prospěšnými.

Zůstaňte ve spojení

Pokud máte nějaký dotaz, chcete si popovídat,      

dát si se mnou šálek dobré kávy,

tak se neváhejte na mne obrátit.

Rád se Vám budu věnovat.

                          button-kontaktujte-mne                                button-facebook linkedin 

 

 Copyright © 2018 - 2019 / Všechna práva vyhrazena                                                       Ochrana osobních údajů                                                  Prodej firem