fbpx

nove logo2

Poté, co jsem odešel do důchodu z New York City policejního oddělení v roce 1985 jako jeden z nejvíce oceněných detektivů, založil jsem bezpečnostní a vyšetřovací společnost. Úspěch mého byznysu je přímo spojen s mým každodenním večerním vycházením do ulic, kde jsem neustále vytvářel „síť“. Ačkoliv mi toto vytváření sítí bránilo v tom být dobrým otcem a dobrým manželem, byl to nakonec jediný důvod, že můj byznys byl a je úspěšný. Být schopen jít ven a dělat tyto důležité kontakty vytvořilo prosperující společnost. Jedna z nejvíce přehlížených částí vytváření sítí jsou asistenti lidí, které se snažíte „kultivovat“.

asistentka

Jako předseda představenstva a výkonný manažer jsem pochopil několik cenných pravd ohledně asistentů. Když děláte byznys s výkonnými manažery společností, buďte přátelští k jejich asistentům (asistentkám) – i když se už znáte se šéfy. Pokud máte dobré vztahy s asistenty, zabezpečí vám to prostor pro setkání, na které čekáte, když mají manažeři plný kalendář. Když asistenti zajistí setkání, manažeři už jen velmi zřídka změní časový plán. Také když jsem najímal výkonné asistenty, nebral jsem lidi s nejvyšším IQ, ale takové, kteří měli všeobecně vstřícný postoj. Preferoval jsem ty, kteří ze sebe dávali 100% toho, co od Boha dostali než ty s vysokým IQ, kteří ze sebe dávali 50%. Mít správný postoj vytváří úspěšný vztah mezi šéfem a asistentem.

Richard „Bo“ Dietl
Předseda představenstva Beau Dietl & Associates

Zůstaňte ve spojení

Pokud máte nějaký dotaz, chcete si popovídat,      

dát si se mnou šálek dobré kávy,

tak se neváhejte na mne obrátit.

Rád se Vám budu věnovat.

                          button-kontaktujte-mne                                button-facebook linkedin 

 

 Copyright © 2018 - 2019 / Všechna práva vyhrazena                                                       Ochrana osobních údajů                                                  Prodej firem