fbpx

nove logo2

Na počátku své kariéry jsem se bavila se svou přítelkyní, proč někteří lidé jsou skuteční lídři a někteří lidé pouze mají oficiálně tento titul v názvu pracovní pozice. "Prvním krokem k tomu stát se skutečným lídrem je být přesně tím, kým jsi", odpověděla.

"A snaž se být sama sebou celou dobu." Byla to velká rada. V průběhu mé kariéry jsem tvrdě pracovala na tom, abych si byl jistá, že moji zaměstnanci nepochybují o tom, kdo jsem a jaké mám postoje. Je to o vytváření vaší vlastní osobní značky. A stejně jako každá silná značka, budujete jí tím, co děláte a kým jste.

buď svůj

Lidé chtějí věřit lídrům, ale mají spoustu důvodů tak nečinit. Dny lídrů jako ikon skončily. Důvěra musí být získána, ne propůjčena díky pracovní pozici. Lidé důvěřují pouze tomu, kdo je opravdový - člověku, ne titulu, ne pozici. Člověku, který v průběhu času a za všech okolností dokáže být přesně tím, kým říká, že je.

Cathie Black
prezidentka Hearst Magazines

Zůstaňte ve spojení

Pokud máte nějaký dotaz, chcete si popovídat,      

dát si se mnou šálek dobré kávy,

tak se neváhejte na mne obrátit.

Rád se Vám budu věnovat.

                          button-kontaktujte-mne                                button-facebook linkedin 

 

 Copyright © 2018 - 2019 / Všechna práva vyhrazena                                                       Ochrana osobních údajů                                                  Prodej firem