fbpx

nove logo2


POSTAVÍME VAŠI FIRMU NA NOHY

Naším společným cílem bude zkvalitnit služby vaší nabídky, dostat firmu do plusových položek a mít u zákazníků dobré jméno. Dvěma slovy - efektivní firma. Vše s ohledem na čas pro rodinu. Co vše pro vás mohu udělat: služby.

 

Specializuji se na malé a střední firmy, jejichž počet zaměstnanců je v rozmezí 10 - 300 lidí a obrat v rozmezí min. 10mil. Kč – max. 500mil. Kč.

 

Přijde Vám to zajímavé?

Pokud ano, jistě si kladete otázku: MŮŽE BÝT TOTO PORADENSTVÍ PROSPĚŠNÉ I VÁM? DOMLUVTE SI SE MNOU NEZÁVAZNOU, 15 MINUT TRVAJÍCÍ SCHŮZKU (každá další minuta bude vaše rozhodnutí) NA TEL.Č 603 995 052 NEBO NA jiri.jemelka@btci.cz A ZJISTĚTE VÍC. Na schůzce vám také předložím konkrétní výsledky z poradenství a služeb, které btci.cz poskytuje klientům.

 

 

BOJÍTE SE RIZIKA? NABÍZÍM VÁM JEDINEČNOU VÝHODU:

 1. „ochutnávka“ poradenství zdarma
 2. měsíční spolupráce, během které si ověříte kvalitu služeb
 3. platba za mé služby probíhá ex-post
 • Domluvte si se mnou schůzku, na které vám předložím, kterým klientům jsem již pomohl projektem revitalizace zaměřeným na zvýšení tržeb a zefektivnění řízení firmy. Na společném setkání se pobavíme o vás, o vaší firmě a o tom, jak mohu být užitečný vám. Jako odměnu za váš čas vám zdarma věnuji několik účinných postupů a opatření, kterými můžete velmi rychle zvýšit tržby ve vaší firmě.
 • Když začínám projekt s novým klientem, poskytuji mu bezkonkurenční nabídku – buď si v rámci 1. měsíce spolupráce ověří na výsledcích přínos poradenství pro jeho firmu (a teprve tehdy zaplatí za konzultace) nebo se rozhodne nepokračovat ve spolupráci a pak má tento 1. měsíc spolupráce zdarma.
 • Platba „ex-post“ znamená, že klient platí po celou dobu spolupráce zpětně, ne dopředu. Není nijak vázán k platbě za poradenství. Většina konkurenčních firem chce (a-priory) nejdříve zaplatit za své poradenské služby, případně si jasně stanoví částku, která má být po službě zaplacena. Potom teprve poradenství poskytne. Nabízím vám opačný postup – definujte cíl spolupráce, zhodnoťte výsledky a teprve potom se rozhodněte, zda uhradíte fakturu.

KURZ PRO PODNIKATELE A MANAŽERY FIREM S OBRATEM OD 10 DO CCA 250 MIL KČ/ROK.

zvyšte ziskovost firmy min. o 10 %

3. března 2017

Švamlův Mlýn - Klokočůvek u Oder

Cena kurzu: 9.500 Kč bez DPH / účastník

PŘIHLÁŠKA

Cíl tréninku:

 1. získat ověřené a účinné nástroje na zvyšování výkonnosti a ziskovosti malé a střední firmy
 2. zvýšit obrat i ziskovost firmy min. o 10 %
 3. zefektivnit management Vaší firmy tak, aby poměr cena (tzn. Váš čas, míra stresu a dlouhé hodiny Vaší práce) vs. výkon (výsledky firmy) byl pro Vás maximálně výhodný

uvozovky dole Vše dobré je nepřítelem skvělého. uvozovky nahore  Jim Collins

Mám zkušenosti z oblasti revitalizace více než stovky malých a středních českých podniků. Tyto zkušenosti předávám dál prostřednictvím společnosti J.I.P. pro firmy s.r.o., kde jsem majitelem a hlavního konzultantem. Tento seminář je určen podnikatelům a manažerům malých a středních firem s obratem od 10 do cca 250 mil. Kč za rok. Osobně Vám předám zkušenosti z více než 12 let praxe a z desítek úspěšných projektů, které jsem osobně vedl. Tento seminář je o tom, jak vlastními silami REVITALIZOVAT / RESTARTOVAT Vaší firmu, a zvýšit tak její výkonnost a zisk.

KDO JSEM:

 • majitel a hlavní konzultant české poradenské společnosti J.I.P. pro firmy s.r.o.
 • předseda představenstva společnosti FRIGOMONT a.s.
 • výkonný ředitel společnosti OK DESIGN s.r.o.
 • exekutivní (výkonný, aktivní) podnikový poradce v několika českých firmách 
 • více informací ◄

 

Maximální počet účastníků kurzu:

          12 účastníků (Celkově budou v tomto roce pouze 4 jedinečné kurzy, každý s kapacitou 12 osob!)

Cena za 1 den školení a účastníka:
         9.500 Kč bez DPH / 1 účastník (v ceně je zahrnutý oběd a 2x coffee break)

 

 Registrace do kurzu:

 

 

 

 

Reference

Zůstaňte ve spojení

Pokud máte nějaký dotaz, chcete si popovídat,      

dát si se mnou šálek dobré kávy,

tak se neváhejte na mne obrátit.

Rád se Vám budu věnovat.

                          button-kontaktujte-mne                                button-facebook linkedin 

 

 Copyright © 2018 - 2019 / Všechna práva vyhrazena                                                       Ochrana osobních údajů                                                  Prodej firem