logo

bez terminu

Nové trendy vedoucí k rozvoji společností

Jaké jsou aktuální světové trendy v oblasti vedení firem pro efektivní chod, spokojenost zaměstnanců nebo inovativní myšlení, které může zajistit rozhodující konkurenční výhodu?

young business people on meeting with team leader PMMJUUZ

V dnešní době je velmi moderní např. trend tzv. svobody v práci, kdy se přenechává obrovská míra volnosti, ale i zodpovědnosti za řízení firmy v rukou samotných zaměstnanců. Vychází to mimo jiné z faktu, že v minulosti byla práce vždy nejen důležitým zdrojem obživy, ale dávala také hlubší smysl celému životu člověka, přinášela užitek pro druhé. Dnes se mnohdy práce i samo podnikání stává pouze honbou za vyděláváním peněz, postrádá jak hlubší smysl, tak i vědomí užitku pro druhé. A zdá se, že tento fakt je dnes pro stále větší množství lidí překonaný, nedostatečný pro to, aby chodili do práce jako „roboti“, bez smyslu, pouze kvůli peněz. Šikovní podnikatelé si toho všímají a dokáží tohoto podhoubí nespokojenosti využít. Dávají více prostoru lidem tak, aby tito byli nejen spokojení v práci, ale aby vnímali také více harmonie ve spojení práce – životní hodnoty.

Nejčtenější články

Zůstaňte ve spojení

Pokud máte nějaký dotaz, chcete si popovídat, dát si se mnou šálek dobré kávy, tak se neváhejte na mne obrátit. Rád se Vám budu věnovat.

button-kontaktujte-mne

 

button-twitter button-facebook

 

2017 - #agentura Weboo