nove logo2

bez terminu

logo

Spolupráce firmy ABPLAST s.r.o. s p. Jemelkou trvá již od roku 2013. Cílem bylo mimo zdravého nastartování firmy také zvýšení a prosazení se na trhu kvalitou, profesionalitou a odborností. Spolupráce je nastavena na pravidelně opakující se konzultační a kontrolní dny a velice oceňuji možnost telefonických konzultací.

Po prvotní analýze firmy, kterou p. Jemelka provedl, byly stanoveny čtyři základní strategické cíle: management firmy, zlepšit obchod / marketing, zkvalitnit výrobu a pravidelné vzdělávání.

Postupně jsme začali na jednotlivých cílech pracovat. Výsledkem byla především nová organizační struktura a s tím související personální změny, přijímání nových zaměstnanců - p. Jemelkou vedená výběrová řízení, zavedení pravidelných porad (management, výroba, obchod), reportingy jednotlivých zaměstnanců, popisy pracovních pozic a v neposlední řadě kompletní restrukturalizace obchodního oddělení včetně teoretického i praktického školení obchodních zástupců. V současné době pracujeme na zkvalitnění plánování výroby a logistiky, což se nám dlouhodobě nedaří.

"Spolupráci s p. Jemelkou hodnotím velice pozitivně, ukázal nám nejpalčivější místa ve firmě, které bylo nutné bezprostředně začít řešit. Naučil nás být důsledný a dosahovat daných cílů, i byť po malých krocích. Spolupráci s p. Jemelkou mohu vřele doporučit."

Zdeněk Jílek
jednatel společnosti

ORIGINÁL REFERENCE KE STAŽENÍ ZDE

Zůstaňte ve spojení

Pokud máte nějaký dotaz, chcete si popovídat,      

dát si se mnou šálek dobré kávy,

tak se neváhejte na mne obrátit.

Rád se Vám budu věnovat.

                          button-kontaktujte-mne                                button-facebook linkedin 

 

 Copyright © 2018 - 2019 / Všechna práva vyhrazena                                                       Ochrana osobních údajů