logo

bez terminu

Modlitba

Značný podíl na úspěchu má modlitba a společné modlitby zvláště – J. C. Penny vybudoval jednu z největších maloobchodních společností, která byla založena přímo na principech bratrství a víře v Boha. Dalším, kdo svůj obchod založil na křesťanských zásadách uplatňovaných jak ve vztazích k zákazníkům, tak k zaměstnancům, byl Sam Walton, zakladatel obchodního řetězce Wal-Mart.

Modlitba byla silou také pro zakladatele sítě hotelů, pana Hiltona. U J.Templetona začínaly všechny schůze ředitelů a akcionářů modlitbou. Modlili se za moudrost; modlili se za to, aby rozhodnutí, která dnes udělají byla moudrá… když se modlíte, uděláte méně hloupých chyb. Podporování svou vírou, nejsme tolik napjatí a netrpěliví jako ti, kteří obchodují pouze proto, aby vydělali peníze. Začínejme každý den tím, že se soustředíme na důležité věci a na modlitbu. To potom ovlivní všechny naše transakce.

modlitba

 

Zůstaňte ve spojení

Pokud máte nějaký dotaz, chcete si popovídat, dát si se mnou šálek dobré kávy, tak se neváhejte na mne obrátit. Rád se Vám budu věnovat.

button-kontaktujte-mne

 

button-twitter button-facebook

 

2107. Agentura Weboo