nove logo2

bez terminu

MĚJ UPŘÍMNOU TOUHU BÝT LEPŠÍ

 

Vidím velký problém u mnoha současných vedoucích pracovníků. Potýkají se s něčím, co nazývám „zahnízdění“. Dostanou se zkrátka na nějakou manažerskou pozici a na ní se zahnízdí, spokojí se se stávajícím status quo, konformně se spokojí s tím, že mají určitou pozici, „zaběhlý život“. Nemají ochotu dále růst, většinou už jen „přešlapují“.

Nespokojte se nikdy se stávajícím status quo, snažte se jít vždy a konstantně stále dál. Zlepšujte své technické dovednosti a znalosti ve vašem oboru. Zlepšujte své manažerské a obchodní dovednosti, mějte neustále upřímnou touhu být lepší než jste v této chvíli. Není třeba přehnaných ambicí „být lepší než druhý“.

čas na změnu

Pokud budete mít touhu a projevíte dostatek aktivity „tvrdě pracovat na sobě“ a „tvrdě pracovat v dané pozici, kterou zastáváte, pak jste v soutěži, kde valná většina lidí nesoutěží. Proč? Právě z výše uvedeného důvodu zahnízdění. Je pouze málo jedinců, kteří dokáží jít stále upřímně dál, neřeší, jakou pozici dosáhli, ale chtějí hledat, kde jsou vlastně meze… stále se zlepšují a takto doslova a do písmene svou konkurenci předstihnout tzv. „přeučením“. Přeučujte druhé. Soutěžte s druhými bez přestání v růstu odborných, manažerských i obchodních dovednostech, a zjistíte, že s vámi vlastně nikdo moc nesoutěží… Měj upřímnou touhu být lepší, nikdy se nespokojte jen tak s něčím…

Zůstaňte ve spojení

Pokud máte nějaký dotaz, chcete si popovídat,      

dát si se mnou šálek dobré kávy,

tak se neváhejte na mne obrátit.

Rád se Vám budu věnovat.

                          button-kontaktujte-mne                                button-facebook linkedin 

 

 Copyright © 2018 / Všechna práva vyhrazena                                                       Ochrana osobních údajů