logo

bez terminu

MĚJ UPŘÍMNOU TOUHU BÝT LEPŠÍ

 

Vidím velký problém u mnoha současných vedoucích pracovníků. Potýkají se s něčím, co nazývám „zahnízdění“. Dostanou se zkrátka na nějakou manažerskou pozici a na ní se zahnízdí, spokojí se se stávajícím status quo, konformně se spokojí s tím, že mají určitou pozici, „zaběhlý život“. Nemají ochotu dále růst, většinou už jen „přešlapují“.

Nespokojte se nikdy se stávajícím status quo, snažte se jít vždy a konstantně stále dál. Zlepšujte své technické dovednosti a znalosti ve vašem oboru. Zlepšujte své manažerské a obchodní dovednosti, mějte neustále upřímnou touhu být lepší než jste v této chvíli. Není třeba přehnaných ambicí „být lepší než druhý“.

čas na změnu

Pokud budete mít touhu a projevíte dostatek aktivity „tvrdě pracovat na sobě“ a „tvrdě pracovat v dané pozici, kterou zastáváte, pak jste v soutěži, kde valná většina lidí nesoutěží. Proč? Právě z výše uvedeného důvodu zahnízdění. Je pouze málo jedinců, kteří dokáží jít stále upřímně dál, neřeší, jakou pozici dosáhli, ale chtějí hledat, kde jsou vlastně meze… stále se zlepšují a takto doslova a do písmene svou konkurenci předstihnout tzv. „přeučením“. Přeučujte druhé. Soutěžte s druhými bez přestání v růstu odborných, manažerských i obchodních dovednostech, a zjistíte, že s vámi vlastně nikdo moc nesoutěží… Měj upřímnou touhu být lepší, nikdy se nespokojte jen tak s něčím…

Nejčtenější články

Zůstaňte ve spojení

Pokud máte nějaký dotaz, chcete si popovídat, dát si se mnou šálek dobré kávy, tak se neváhejte na mne obrátit. Rád se Vám budu věnovat.

button-kontaktujte-mne

 

button-twitter button-facebook

 

2017 - #agentura Weboo