logo

bez terminu

Vsaďte na lidi, ne na strategie

Principy podnikání, které mne nejvíce ovlivnili ve 24 leté kariéře, byly od mého otce Johna "Jacka" Browna. Od něho jsem se již v mladém věku naučil, jak důležité je ukázat zaměstnancům respekt a jednat s nimi s úctou. Naučil jsem se také, jak kriticky důležitý je jejich význam pro firmu.

Viděl jsem mého otce, jak jednal s odbory péčí a upřímně, bez ohledu na problémy, které řešil. Jednal s lidmi s úctou, bez ohledu na sociální vrstvu, z které pocházeli.

vyhraj

Měl jsem možnost vyzkoušet tento přístup ve svém podnikání s velkými úspěchy a s osobní satisfakcí. Během dnešních dnů skepticismu a nedůvěry jsem shledal čestnost a respekt vůči zaměstnancům jako primární faktor úspěchu podniku v dlouhodbém horizontu.

Společnosti často poceňují bystrost a znalosti problematiky lidí z první linie. Je omylem managementu myslet si, že zná veškerá řešení. Rozhodl jsem se sdílet se zaměstnanci tolik informací, kolik je jen možné a komunikovat s nimi o řešení problémů. Spojením myslí (znalostí) všech zaměstnanců jsem odkryli neskutečnou kolektivní sílu. Děkuji svému otci za to, že předal nadšení pro lidi a hluboký respekt pro jednoduchou pravdu, že lidé jsou vždy na prvním místě.

Mark A. Brown
Předseda představenstva a CEO Trump Hotels a Casino Resorts

Nejčtenější články

Zůstaňte ve spojení

Pokud máte nějaký dotaz, chcete si popovídat, dát si se mnou šálek dobré kávy, tak se neváhejte na mne obrátit. Rád se Vám budu věnovat.

button-kontaktujte-mne

 

button-twitter button-facebook

 

2017 - #agentura Weboo