nove logo2

bez terminu

Leadership pro manažery i podnikatele

Vedení lidí rozhodně není jednoduchá záležitost. V článcích této kategorie se dozvíte vše o vedení lidí, leadershipu a efektivním managementu. Zodpovíme otázky jako v čem tkví podstata vedení lidí a efektivity managementu? Jak být lepším manažerem? Jak správně komunikovat s druhými, jak se naučit týmové práci, vedení lidí, delegování, motivování, hodnocení, sledování výkonu, stanovování cílů a dalším schopnostem podstatným pro efektivní management? Navíc pokud se zúčastníte našeho školení manažerských dovedností, rozhodně společně dostaneme z Vás, Vašich lidí i Vaší firmy to nejlepší.

Napodobujte lidi, které obdivujete

Napodobujte lidi, které obdivujete. Jako mladý podnikatel jsem následoval tuto strategii v rozvoji pracovních vztahů. Věnujte pozornost tomu, co se vám líbí a ce se vám naopak nelíbí na způsobu, jak druzí lidé zacházejí s ostatními lidmi.
Když se stanete šéfem jiných lidí, následujte příklad těch šéfů, které jste obdivoval jako šéfy a vyvarujte se jednání těch šéfů, jejichž způsoby chování se vám nelíbili.

Pokračovat ve čtení

Čím poctivěji pracuješ, tím víc štěstí máš

Stát, v němž žiješ, je velká země; čím tvrději pracuješ, tím víc štěstí máš.

Vedení mého otce, jeho zkušenosti a pozitivní mentalita mě ovlivnili od základu. Poté, co strávil 48 měsíců ve třech německých koncentračních táborech (Mauthausen, Sachsenhausen a Auschwitz), emigroval do Ameriky. Do USA dorazil se mnou, s mou dvouletou sestrou, s mou matkou a s šesti dolary v kapse.

Pokračovat ve čtení

Sjednoť svou práci se svými hodnotami

Buďte k sobě čestní

  1. Buď čestný k sobě a dělej, o čem jsi přesvědčený, že máš dělat, místo abys se znepokojoval tím, co druzí chtějí, abys dělal.
  2. Myšlenky mají následky. Ať už to akceptuješ nebo ne, staneš se tím, čemu věříš.
  3. Měl bys být vždy ochotný sám přiřazovat věcem (činnostem) hodnotu. Nakonec zjistíš, že věci, které druhým připadají hodnotné, pro tebe mohou být až na druhém místě.

Pokračovat ve čtení

Obujte se do zákazníkových bot

Prodávej léky, jako bys je prodával své rodině

Začal jsem pracovat ve farmaceutickém průmyslu jako obchodní zástupce. Jakmile jsem začal s obvoláváním potenciálních zákazníků, byla mi dána jednoduchá, ale velmi silná a účinná rada, která vedla mé myšlení o obchodu - a doposud vede: "Prodávej léky, jako bys je prodával své rodině, svým přátelům nebo sobě. To znamená - vysvětli všechny vedlejší účinky tak detailně a přesně, jako vysvětlíš všechny přínosy a užitky léku.

Pokračovat ve čtení

Následuj svoje srdce

Dělat chyby dává příležitost k růstu

Opravdu vše jsem se musela naučit tak, že jsem dělala tvrdou práci. Neměla jsem žádné výhody, rady. Někdy si myslím, že to je způsob, který dělá osobu úspěšnou. Dělat chyby dává příležitost k růstu a učení se. 

Pokračovat ve čtení

Zůstaňte ve spojení

Pokud máte nějaký dotaz, chcete si popovídat,      

dát si se mnou šálek dobré kávy,

tak se neváhejte na mne obrátit.

Rád se Vám budu věnovat.

                          button-kontaktujte-mne                                button-facebook linkedin 

 

 Copyright © 2018 / Všechna práva vyhrazena                                                       Ochrana osobních údajů